SECURE Act 401(k) tinkamumo atnaujinimai

2024 m. įstatymas dėl kiekvienos bendruomenės padidinimo pensijoje (SECURE) buvo pirmasis svarbus pensijų planų atnaujinimas per daugiau nei dešimtmetį.

Tam tikros nuostatos jau debiutavo, tačiau vienas reikšmingiausių pakeitimų – tinkamumo dalyvauti 401(k) planuose išplėtimas – įsigaliojo 2024 m. sausio 1 d. Įdomu, kokie tai pokyčiai ir ką jie reiškia jūsų smulkiajam verslui šiais metais? Kaip pirmaujanti smulkaus verslo 401(k) administratorė, „Ubiquity“ yra čia, kad paaiškintų klausimus.

Kas turi teisę dalyvauti 401(k) planuose pagal SAUGUS įstatymą?

401(k) pensijų taupymo priemonė nebėra skirta tik ilgalaikiams, visą darbo dieną dirbantiems darbuotojams, dirbantiems daugiau nei 1000 valandų. Pagal SAUGUMO įstatymo 112 skirsnį, teisę gauti darbuotojai gali:

  • Paskutinę 401 (k) plano metų dieną yra bent 21 metų amžiaus
    ir
  • Dirbti ne visą darbo dieną ne mažiau kaip 500 valandų per metus, per pastaruosius trejus metus iš eilės.

Skaičiuodami, ar darbuotojas dirbo „mažiausiai 500 valandų“, plano rėmėjai neprivalo skaičiuoti iki 2024 m. sausio 1 d. Taigi, nors jūs turite pradėti skaičiuoti valandas, kurias dirba ne visą darbo dieną dirbantys darbuotojai. metų, jums gali nereikėti oficialiai įtraukti šių darbuotojų į savo 401 (k) iki 2024 plano metų.

SAUGUMO įstatymo tinkamumo atnaujinimo įtaka nediskriminacijai ir itin intensyviems testams

SAUGUS įstatymo pakeitimas padidins administracinį sudėtingumą, nes plano rėmėjai kuria naujas sistemas, skirtas ne visą darbo dieną dirbančių darbuotojų valandų stebėjimui ir peržiūrai per vienerių ar trejų metų stebėjimo laikotarpius.

Rėmėjai turės apsvarstyti, ar ne visą darbo dieną dirbantys darbuotojai taip pat turės teisę į darbdavio įmokas ir ar nustatyti teisių suteikimo grafiką. Jei ilgalaikis, ne visą darbo dieną dirbantis darbuotojas turi teisę į darbdavio įmokas, kiekvieni metai, kai jie dirbo ir dirbo 500 valandų (net iki 2024 m. sausio 1 d.), turi būti įskaityti į teisių suteikimą.

Darbdaviams, kuriems taikomas nediskriminavimas ir griežti bandymai, ilgalaikių, ne visą darbo dieną dirbančių darbuotojų pridėjimas gali iškreipti rezultatus. SAUGUS įstatymas leidžia neįtraukti darbuotojų, dirbančių 500 valandų per metus, bandymų, tačiau turi būti įtraukti darbuotojai, dirbantys 1000 ar daugiau valandų per vienerius metus. Jei pradėdami planą jame yra daugiau nei 100 dalyvių, kartu su metine 5500 forma jums reikės nepriklausomo kvalifikuoto auditoriaus ataskaitos. Jei esate augantis verslas, kuris praėjusiais metais buvo laikomas nedideliu planu, nebus tikrinami, kol nepasieksite 120 dalyvių.

Jei nerimaujate dėl savo sugebėjimo išlaikyti šiuos metinius testus, galbūt norėsite susisiekti su Ubiquity, kad į planą būtų įtraukta saugaus uosto nuostata, kad administravimas būtų be rūpesčių.

Tinkamumo klausimai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Plano rėmėjai gali norėti apsvarstyti šį trumpą klausimų sąrašą, kad įsitikintų, jog yra pasirengę pokyčiams:

  • Ar paslaugų valandų stebėjimo sistema atnaujinta nuo sausio 1 d., kad atitiktų reikalavimus?
  • Ar atnaujinote plano administravimo dokumentus, kad atkreiptumėte dėmesį į naujus tinkamumo kriterijus?
  • Ar norite išplėsti teisę gauti atitinkamas ar ne pasirenkamas įmokas šiems darbuotojams?
  • Ar jums reikia atnaujinti naujų samdinių ir įdarbinimo medžiagą, kad užtikrintumėte dalyvavimą plane?

Kas toliau?

Atstovų rūmų komitetas 2024 m. spalio 27 d. pristatė SAUGUS įstatymą 2.0, kitaip žinomą kaip Įstatymo dėl tvirto išėjimo į pensiją užtikrinimo įstatymas. Jei šis dviejų partijų įstatymo projektas būtų priimtas, be kita ko, sutrumpėtų 12 mėnesių matavimo laikotarpis ilgalaikiams kadencijos, ne visą darbo dieną dirbantys darbuotojai nuo trejų iki dvejų metų. Paprasčiau tariant, neplanuokite pokyčių 2024 m.; paruoškite savo verslą, kad padidintumėte registruojamų planų skaičių šiandien.

Jei manote, kad dabar yra tinkamas laikas pradėti savo 401 (k) pensijų taupymo planą arba turite klausimų dėl paslaugų teikėjo keitimo, paskambinkite į Ubiquity, pigių 401 (k) planų, skirtų mažoms įmonėms ir individualiems verslininkams, sudarymo ir administravimo lyderę.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *