Siūlomas naujas federalinis išėjimo į pensiją įstatymas

3,5 trilijono USD federalinio biudžeto plane yra numatytas išėjimo į pensiją įgaliojimas, grąžinamas taupymo kreditas ir naujos turtingų pensininkų mokesčių lengvatos ribos. Įstatymų leidėjai tikisi padidinti finansavimą pensininkams, užkirsti kelią per dideliam pasitikėjimui socialine apsauga ir panaikinti atotrūkį tarp turinčių ir neturinčių. Jei planas bus priimtas, jis įsigaliotų 2023 m., o tai suteiks įmonėms daug laiko apsispręsti, ar sukurti darbdavio remiamą planą, kad būtų pasiūlyti darbuotojai.

Kas yra pasiūlyme dėl išėjimo į pensiją?

Išėjimo į pensiją mandatas priverstų visas įmones, turinčias penkis ar daugiau darbuotojų, kurios šiuo metu nesiūlo išėjimo į pensiją plano, automatiškai atidėti 6% naujų darbuotojų pajamų į pigų IRA planą, o laikui bėgant automatiškai padidėtų iki 10%. Darbuotojai gali pasirinkti atsisakyti plano, o darbdaviai neprivalo prisidėti. Siekiant kompensuoti administracines išlaidas, pasiūlyme numatytos mokestinės paskatos smulkaus verslo darbdaviams arba 900 USD per metus mokesčių bauda vienam darbuotojui už įsipareigojimų nevykdymą.

JAV iždas taip pat grąžins taupymo kreditą ir į kiekvieną sąskaitą įneš 500–1000 USD per metus. Šiuo metu yra taikomas negrąžinamas mokesčių kreditas, kuris sumažina bendrą mokesčių sąskaitą, bet nekaupia palūkanų ir nedidėja taupomosios pensijos sąskaitos.

Kita vertus, turtingi taupytojai, uždirbantys daugiau nei 400 000 USD, pamatytų naujas mokesčių lengvatų ribas. Asmenims, turintiems daugiau nei 10 milijonų JAV dolerių išėjimo į pensiją sąskaitų, būtų uždrausta kaupti papildomas santaupas ir kiekvienais metais jie turės atlikti naują minimalų paskirstymą. Įstatymo projektu taip pat siekiama panaikinti Roth konversijas IRA ir 401 (k)s pagal vadinamąją „mega-backdoor Roth“ strategiją.

Kodėl Vyriausybė dabar siūlo įstatymą dėl išėjimo į pensiją?

Remiantis vyriausybės duomenimis, trečdalis amerikiečių privačios pramonės darbuotojų 2024 m. neturėjo prieigos prie darbdavio remiamų pensijų kaupimo priemonių, tokių kaip IRA arba 401(k) planai. Ne visą darbo dieną dirbantys darbuotojai, paslaugų sektoriaus darbuotojai ir minimalaus darbo užmokesčio darbuotojai rečiausiai gaudavo pagalbą atidėdami pinigus pensijai. Darbuotojai turi 12 kartų didesnę tikimybę kaupti pensijai, jei turi galimybę tai padaryti pagal darbdavio planą.

Ar šis federalinis pensijų planas yra geras?

Remiantis „Pew Charitable Trusts“ tyrimu, kai tokiose valstijose kaip Ilinojus, Oregonas ir Kalifornija patvirtino išėjimo į pensiją mandatus, 51 % darbdavių nusprendė sukurti savo planus. Tai leidžia jiems pasirinkti plano dizainą ir pasiūlyti konkurencingą naudą savo darbuotojams, o ne pasirašyti status quo. Tokie planai gali būti veiksmingi siekiant sutaupyti. Pavyzdžiui, Oregonas, kur nuo 2015 m., kai buvo suteiktas įgaliojimas, buvo sutaupyta 120 mln. apie 73 % darbdavių buvo „neutralūs“ arba „patenkinti“ programa „OregonSaves“.

Ar planas bus įgyvendintas?

Atstovų rūmų Būdų ir priemonių komitetas patvirtino mandatą išėjimo į pensiją 22–20 balsais rugsėjo 9 d. Nors mandatas buvo įtrauktas į biudžeto projektą, pasiūlymas vis tiek gali būti svarstomas ir galbūt pakeistas per padidinimo sesijas. Įstatymų leidėjai planuoja priimti biudžetą per susitaikymo procesą, kuriam reikia vieningos demokratų paramos, net jei už tai nebalsuos nė vienas respublikonas.

Nebrangus, fiksuotas mokestis 401 (k) s su visur

„Ubiquity“ yra nebrangi, fiksuoto mokesčio smulkaus verslo 401(k) administratorė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį, padedanti darbdaviams ir verslininkams kurti išėjimo į pensiją planus. Siūlome tradicinius ir Roth 401(k) planus, taip pat SIMPLE, Solo ir Safe Harbors – visa tai pritaikyta taip, kad geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

401(k) gali būti puiki priemonė talentams pritraukti ir išlaikyti, taip pat priemonė pasiekti savo asmeninius išėjimo į pensiją tikslus. Susisiekite su mumis ir išnagrinėkite savo galimybes dėl smulkaus verslo išėjimo į pensiją planų prieš įsigaliojant mandatui.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *