Skolininko teisės ir pareigos

Visa tai yra skolininkas asmuo, įgijęs mokėjimo prievolę su kitu asmeniu ar subjektu. Tai yra pagrindinė skolininko pareiga įgyjant skolą, sumokėti ją per sutartą terminą.

Šiame straipsnyje Išaiškinsime visas skolininko teises ir pareigas.

Skolininko teisės ir pareigos

Kai prašome paskolos ir pasirašome sutartį, nustatome a teisiniai santykiai tarp asmens, kuris gauna pinigus, skolininko ir kreditoriaus, kuris mums paskolina pinigus. Šiuose teisiniuose santykiuose skolininkas yra pasyvus subjektas, kai reikalaujama sumokėti skolą per tam tikrą laikotarpį.

Visi skolos ypatumai yra nustatyti sutartyje, kur kreditoriaus teisė reikalauti sumokėti skolą.

Todėl, kaip skolininkas, Pagrindinė pareiga ir pareiga – sumokėti skolą. Jei laiku apmokėti nepavyksta, kreditoriui gali būti pasiūlytas moratoriumas ar kitas laikinas sutarties pakeitimas. Arba netgi sumokėkite vėliau nei atitinkama data, pridėdami delspinigius.

Priklausomai nuo paskolos rūšies, keisis skolininko teisės ir pareigos dėl jos. Pavyzdžiui, hipotekos paskolos atveju, skolininkas turi pareigą atsisakyti būsto, jei negali grąžinti paskolos. Kita vertus, jei būsto vertė didesnė nei likusi paskola, skolininkas turi teisę išieškoti likusią dalį.

Dėl šios priežasties, jei turite paskolų, hipotekos ar kredito kortelių ir norite žinoti savo įsipareigojimus bei teises, rekomenduojame kreiptis patarimo į teisininkus, kurie išmano šias sutartis ir jų pagrindu veikiančius įstatymus.

Ar norite panaikinti savo skolas? Mes jums padedame

Skolos su įsipareigojimų nevykdymu

Jei negalite sumokėti skolų, greičiausiai, kai nemokėsite kelis mėnesius, kreditorius imsis teisminio kreipimosi dėl skolų išieškojimo. Tai vadinama a stebėjimo teismaskurioje kreditorius reikalauja teismo tvarka sumokėti skolas.

Jei teisėjas patenkins šį prašymą, skolininkas turės sumokėti per ateinančias 20 dienų, o jei ne, jam gali būti areštuotas atlyginimas, pensija, banko sąskaitos, būstas, transporto priemonė ar kitas turtas.

Kita vertus, skolininkas taip pat turi teisę prieštarauja prašymui pradėti teisminį patikrinimą. Teigti, kad kreditoriaus reikalaujama skola yra neteisinga, yra keletas priežasčių:

  • Piktnaudžiavimo sąlygos sutartyse.
  • Teisė skųstis trečiosioms šalims.
  • Nepateikta skolos buvimą pagrindžiančių dokumentų.
  • Nesugebėjimas įžvelgti skolos dydžio be teismo sprendimo.
  • Paskolos receptas.
  • Ginčo kredito atėmimas.
  • ir kt.

Jei turite neapmokėtų skolų ir gavote pranešimą apie stebėjimo teismą, Susisiekite su mumis telefonu 930 502 305 ir mes jums patarsime nemokamai.

Kaip panaikinti skolas nemokant?

Prieš atvykstant stebėjimo tyrimui, Jei turite neapmokėtų skolų, ką galite padaryti, tai pasinaudoti Bendrovės teikiamais privalumais.

Šis įstatymas suteikia teisę kiekvienam skolininkui paskelbti save nemokiu ir restruktūrizuoti savo skolas. Bendrovė buvo patvirtinta 2015 m. kaip Įstatymas 25/2015 ir dėl savo neseniai atsiradimo daugeliui žmonių vis dar nežinomas. Tačiau Šis įstatymas yra visiškai tikras ir veikia.

Šis įstatymas veikia tiek asmenims, savarankiškai dirbantiems asmenims, tiek verslininkams. Galite sumažinti arba panaikinti asmenines paskolas, kredito korteles, valstybės skolas iždui ir socialinei apsaugai, mikrokreditus, hipotekas ir kt.

Daugelis žmonių jau pasinaudojo šia procedūra, pašalindami skolas ir išvengdami turto arešto.

Skolininko teisės ir pareigos procedūros metu

Viena iš skolininko teisių, kai vyksta visas teismo procesas, yra teisinė apsauga. Todėl, bet kokia embargo galimybė panaikinama. Tokiu atveju skolininkas turi teisę prašyti sustabdyti embargą pagal Ispanijos įstatymus.

Tuo pačiu metu, taip pat šio proceso metu jie negali padidinti skolininko skolųtodėl interesai paralyžiuoti.

Toks arešto ir skolų padidinimo negalėjimas yra prasmingas, nes skolininkui vyksta skolos restruktūrizavimo procesas, todėl jo turtas ir įsipareigojimai dėl šių veiksmų neturėtų keistis.

Kita vertus, skolininkas turi pareiga būti laikomam sąžiningu visos Bendrovės procedūros metu. Sąžiningai būti skolininku reiškia laikytis geros praktikos ir nesielgti nesąžiningai. Kai kurios sąžiningo skolininko pareigos yra šios:

Kaip tu matai, skolininko mokėjimo prievolė gali būti įvykdoma, jeigu jis yra nemokus, kaip ir įmonės bankrutuojančios. Tačiau, kita vertus, kad procedūra baigtųsi skolų panaikinimu, skolininkas turi laikytis tam tikrų gairių ir taisyklių.

Advokatai už jūsų skolas

Naudodami savo skolų advokatus, neturėsite problemų būti sąžiningu skolininku. Mes pasirūpinsime jums patars ir visada jus lydės kad procedūros metu nepatirtumėte gedimų. Taip pat pasirūpinsime informavimu apie jūsų teises į kolekcininkus ir jų limitus.

Esame teisininkai, kurių specializacija yra Įmonė. Mūsų ekspertų teisininkų komanda pasirūpins visu procesu ir parengs geriausią strategiją konkrečiai jūsų bylai.

Mes padėsime jums palikti skolas ir pradėti naują gyvenimą.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *