Skolų iždui atidėjimas ir skaidymas

Mokesčių skolos gali būti atidėtos arba padalintos tiek savanorišku, tiek vykdomuoju laikotarpiu, nors įstatymai nustato eilę reikalavimų. Be to, skolų atidėjimas arba įmokėjimas turės pasekmių ir gali prireikti garantijų.

A atidėjimas Tai laikotarpis, pasibaigus skolos terminui, suteikiamas jai sumokėti, o dalį sudaro keli daliniai mokestinės skolos mokėjimai. Fiskaliniu požiūriu, padalinys Jis sukonfigūruotas kaip atidėjimo būdas.

Kada reikia sumokėti skolą?

Norint suprasti skolų atidėjimą ir įmoką, būtina žinoti skirtingus laikotarpius, kuriais jos gali būti sumokėtos – savanoriškos arba vykdomosios.

Jis savanoriškas laikotarpis Tai laikotarpis, per kurį Administracija leidžia mokėti be jokių papildomų mokesčių ir be delspinigių. Jame vykdomasis laikotarpisTačiau gali būti reikalaujama 5, 10 arba 20% priemokų už skolą ir kaupiasi delspinigiai.

Savanoriškas laikotarpis yra tas, kuris nustato kiekvieno mokesčio taisyklesnuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 20 d., esant kolektyvinio ir periodinio pranešimo skoloms, tokioms kaip IBI arba, jei skolą padengia Administracija, terminas. Gruodžio 17 d. Bendrojo mokesčio (LGT) įstatymo Nr. 58/2003 62 straipsnio 2 dalis.. Šis terminas yra:

 • Jei apie skolą pranešama nuo mėnesio 1 iki 15 dsavanoriškas laikotarpis pratęsiamas iki kito mėnesio 20 d.
 • Jei skola pranešama nuo 16 dienos iki paskutinės mėnesio dienossavanoriškas laikotarpis baigiasi antrojo kito mėnesio 5 dieną.

Pasibaigus savanoriškam laikotarpiui, vykdymo tvarka su vykdymo laikotarpiu, kuriam reikalingas 5% priedas. Jei apie vykdomąjį raštą pranešama, priemoka bus 10 proc., o jei laikotarpis LGT 62.5 str20% ir delspinigiai, priskaičiuoti nuo vykdymo laikotarpio pradžios.

Panaikinkite savo skolas iždui

Ar bet kokios rūšies skolą galima atidėti arba padalinti?

Mokesčių skolos, taip pat bet kokios kitos skolos administracijai, ty viešosios teisės, paprastai yra atidedamos arba dalinamos dalimis.l. Tačiau LGT 65 straipsnio 2 dalis nustato tam tikras išimtis.

Jie bus neišvengiamair kaip toks neprisipažinsprašymai dėl skolų atidėjimo ar įmokėjimo, kurie:

 • Turi laikytis laikiklis arba tas, kuris privalo atlikti sąskaitos pajamos.
 • Atsižvelgti kreditai už turtąbankroto procese.
 • Jų reikalaujama per antspauduoti efektai.
 • Išieškojimo sprendimų vykdymo rezultatas valstybės pagalba.
 • Gaunamas iš mokesčių, kurie turi būti teisiškai paveiktas.
 • Jie atsiranda vykdant galutinės rezoliucijos visiškai arba iš dalies atmetamos pateiktame ūkiniame-administraciniame ar ginčo-administraciniame skundu ar ieškiniu, kurie buvo sustabdyti jų nagrinėjimo metu.
 • Turi vykdyti prievolę atlikti daliniai pelno mokesčio mokėjimai.
 • Šonas mažiau nei 30 000 eurų PVM.

Koks yra minimalus prašymo dėl atidėjimo ar padalijimo turinys?

The atidėjimo ar padalijimo prašymus turi būti minimalūs surinkti duomenys 46 straipsnis liepos 29 d. Karališkojo dekreto 939/2005, kuriuo patvirtinamas Bendrasis surinkimo reglamentas (RGR). Minimalus turinys yra toks:

 • Skolininko identifikavimas pareiškėjas ir skola.
 • Priežastys skolą atidėti arba padalinti.
 • Taisyklės ir sąlygos atidėjimo ar dalinimo.
 • Garantija kurie siūlomi.
 • Sąskaitos numeris ir įsakymas dėl gyvenamosios vietos nustatymo bankininkystė.
 • Vieta, data ir parašas Iš pareiškėjo.

Be to, prie prašymo atidėti ar padalinti turi būti pridėta solidarumo garantijos įsipareigojimasdokumentai apie kitos rūšies garantiją arba, jei reikia, atsisakymą nuo jos, atitinkamus patvirtinamuosius dokumentus pagrįsti būtinybę atidėti ar padalyti skolą, o jei skola atsirado atlikus savęs vertinimą, užpildyta oficiali forma.

Kita vertus, nagrinėjant prašymą, skolininko pasiūlytas terminas arba mokėjimo įmokos gali būti pareikalauta preliminarus kalendorius.

Kokios yra skolos atidėjimo ar padalijimo su iždu pasekmės?

The prašymo atidėti ar padalijimo padarinius skolos iždui skiriasi priklausomai nuo to, ar ji buvo pateikta savanoriškuoju, ar vykdomuoju laikotarpiu.

Kai prašymas dėl atidėjimo ar padalijimo pateikiamas savanorišku laikotarpiuanksčiau minėta, laiko bėgimas vykdomasis laikotarpis neprasidės.

Tai yra, kadangi prašymas buvo pateiktas per nustatytą terminą, priemokų nereikės net ir pasibaigus LGT 62.2 straipsnio ar kiekvieno mokesčio įstatymo terminui. Tačiau nuo savanoriško laikotarpio pabaigos iki skolos įrašymo, delspinigių.

Jeigu skolininkas iždui pateikia prašymas atidėti arba padalinti vykdomąjį laikotarpįvykdymo procedūra bus tęsiama, t. gali reikėti padidinti priemokas (5, 10 arba 20%) laikui bėgant, nors jokiu būdu nebus areštuotas ir parduodamas jūsų turtas, kad sumokėtumėte skolą.

Tuo atveju, jei paraiška bus pateikta, bet netenkinami reikalavimai arba nepateiktas minimalus turinys, Iždas skolininkui suteiks 10 dienų ištaisyti. Jei klaidos neištaisomos, paraiška archyvuojama ir laikoma nepateikta. Taip pat prašymas gali būti atmestas jeigu analogiška paraiška anksčiau buvo atmesta dėl netinkamumo.

Ar turėtų būti garantuotas skolos atidėjimas ir įmokos?

Iždas gali reikalauti garantijų dėl atidėjimo arba dalinimo. Administracijos reikalaujamas garantijas iš esmės sudaro: a bendra garantija arba laidavimo draudimo liudijimas.

Be minėtų garantijų, gali būti priimamos ir kitos, pvz asmeninės ir solidarumo obligacijos, hipotekos ar įkeitimai. Taip pat skolininkas gali prašyti vietoj garantijų taikyti atsargumo priemones, pavyzdžiui, uždrausti parduoti nekilnojamąjį turtą.

Tačiau garantijų jokiu būdu nereikia. Skolininkai iždui gali prašyti atleisti nuo jų, kai skolos nesiekia 30 000 eurųtik tada, kai neturi pakankamai turto jiems garantuoti.

Per kiek laiko iždas turi pranešti apie atidėjimą ar suskaidymą?

Kadangi prašoma atidėti ar padalyti skolas iždui, Administracija turi a šešių mėnesių laikotarpis jį priimti ir pranešti. Padalinių atveju Galiojimo laikas turi sutapti su mėnesio 5 arba 20 diena.

Ar atidėjimai ir įmokos turi delspinigius?

The delspinigių skolų atidėjimai ir įmokos yra reglamentuojami RGR 53 straipsnis.

Tuo atveju, kai atidėjimai:

 • Interesai delspinigiai skaičiuojami nuo visos skolos ir skaičiuojami nuo kitos dienos po savanoriško termino pabaigos iki termino pasibaigimo dienos.
 • Visa skola, nuo kurios ji skaičiuojama neapima priemokų vykdomojo laikotarpio, jei toks yra.
 • Pavėluotas palūkanas turi būti sumokėta kartu su skola kuris buvo atidėtas.

Jei paprašėte a padalinys:

 • Delspinigiai skaičiuojami nuo kiekviena skolos dalis atskirai.
 • Neįtrauktosjei taikoma, priemokos vykdomojo laikotarpio.
 • Interesai reikia įvesti kartu su kiekviena trupmena.

Kas nutiks, jei bus praleistas atidėjimo ar įmokos mokėjimo terminas?

The nesilaikymo padarinius Jie skiriasi delspinigiais ir skolų įmokomis. Jo pasekmės reglamentuojamos RGR 54 straipsnis.

ar nesilaiko atidėjimo termino:

 • Jei prašymas buvo pateiktas savanorišku laikotarpiu, prasidės vykdomasis laikotarpis kitą dieną po termino pabaigos.
 • Jei jis buvo pateiktas vykdomuoju laikotarpiu, vykdymo procedūra bus tęsiama.

ar jie nesilaiko skolos padalijimo terminų:

 • Jei neįvykdyta trupmena apima skolas savanorišku laikotarpiuprasideda minėtų skolų vykdymo terminas.
 • Jei neįvykdyta trupmena apima skolas vykdomuoju laikotarpiuvykdoma minėtų skolų vykdymo procedūra.
 • Jei padalijimas buvo suteiktas su garantijomis jie bus įvykdyti.

Kas nutiks, jei negalėsite sumokėti iždui?

Jei turite skolos iždui, kurių negalite sumokėti Svarbu tai žinoti Bendrovė leidžia jums teisėtai panaikinti savo skolas.

Šis įstatymas buvo pakeistas 2024 m. rugsėjo mėn., atsižvelgiant į svarbius pokyčius, susijusius su skolomis iždui: Dabar su Bendrove galima anuliuoti iki 10 000 eurų skolos iždui, o dar 10 000 eurų skolą Sodrai.

Į Advokatai už jūsų skolas Esame teisininkai, besispecializuojantys Įmonėje ir jau panaikinome šimtų žmonių skolas. Skambinkite mums 930 502 305 ir patyręs teisininkas jums patars nemokamai.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *