Skolų susijungimas La Caixa: informacija ir ALTERNATYVOS

Šiame straipsnyje paaiškiname, kokias galimybes turite, jei norite susigrąžinti skolas su La Caixa, taip pat pasakysime Kokie yra trūkumai ir kokios yra geresnės alternatyvos?.

Kai žinosite visą informaciją, galite priimti tinkamiausią sprendimą jūsų atveju.

„La Caixa“ yra vienas iš bankų, galinčių suteikti paskolas skoloms apmokėti. Skolų susijungimas (La Caixa) yra susitarimas tarp subjektų, leidžiantis pasiekti geresnes sąlygas. Tai yra, jei klientas turi keletą skolų, susijungimas leidžia pakeisti mokėjimo sąlygas.

Skolų susijungimas susideda iš centralizuoti mokesčius viename subjekte, apimančiame visus mokėjimus, siekiant klientui geresnes mokėjimo sąlygas, be to, sutaupyti komisinių ir palūkanų. Kad finansų įstaiga pripažintų susijungimą, turi būti įvykdyti tam tikri reikalavimai.

La Caixa siūlo finansinę priemonę: Atidarykite asmeninį kreditą, kuris suteikia pinigų bei galimybę vėl panaudoti amortizuotą kapitalą. Be to, minėtos paskolos galima prašyti internetu. Tai iš anksto suteikta paskola, kurią La Caixa suteikia klientams, turintiems minimalų darbo stažą ir pakankamą mokumo lygį.

Yra ir kitų sprendimų, nesiskolinkite, panaikinkite skolas

Ar galima susijungti be hipotekos ir garantijos?

Taip, La Caixa leidžia šią parinktį, nes Open Personal Credit leidžia apmokėti ankstesnes paskolas, pergrupuotas į vieną paskolą. Be to, nereikalaujama pateikti hipotekos kaip užstato, tačiau kadangi galima kreiptis dėl paskolos be hipotekos garantijos, tai reiškia pareiga mokėti didesnes palūkanas.

Skolos susijungimo procese prisidėjo a Atidarymo komisija taip pat a valdymo uždarymas. Tačiau abu mokėjimai turi būti sumokėti, kad procesas būtų įformintas.

Kitas „La Caixa“ pranašumas yra pasirinkimų lankstumas, nes galite gauti mokėjimą iš karto, be dokumentų ir visą procesą atlikti internetu. Tačiau Reikalaujama neturėti blogos kredito istorijos, tai yra, nebūti skolininkų sąraše.

Be to, finansų įstaiga prieš prašydama paskolos nustato tiek minimalią, tiek maksimalią sumą bei terminą, taip suteikdama didesnį lankstumą. Klientui pageidaujant nuo 300 iki 999 eurų, terminas bus nuo 6 iki 18 mėnesių. Kita vertus, jei prašote 1 000 eurų iki maždaug 15 000, terminas bus nuo 18 iki 48 mėnesių. Dėl paskolai taikomų palūkanų, gana didelis, kai BPR didesnis nei 20 proc..

Sutartis dėl šios paskolos gali būti sudaryta įvairiais būdais: Línea Abierta telefonu, La Caixa biuruose arba bet kuriame įmonės bankomate, taip pat 100 % internetu. Bet kuriuo atveju klientas pinigus į sąskaitą gaus iš karto. Tačiau iš anksto suteikta Šią paskolą galima sudaryti tik gavus finansavimo pasiūlymą.

Bendrovė kaip alternatyva

Skolų susijungimas La Caixa gali būti labai patraukli priemonė, priklausomai nuo to, kokiose situacijose, bet Ilgainiui Bendrovė yra daug pelningesnė.

Susijungimas turi aiškių trūkumų.

  • Su skolų susijungimu mes esame didinant metų, per kuriuos bus sumokėta skola, skaičių, todėl mokėsime ir daugiau palūkanų, o bendra mūsų skola padidės.
  • Be to, susijungimo procesas paprastai trunka keletą kartų papildomos ankstesnių kreditų atšaukimo ir naujos skolos atidarymo išlaidosbe komisinių ir kitų valdymo išlaidų.
  • Galiausiai, mes negalėsime prašyti susijungimo La Caixa jei neturime geros kredito istorijos ir esame mokūs. Taigi mes negalėsime to padaryti, jei turėsime neapmokėtų skolų arba mūsų pavardė bus įrašyta į nusikalstamų veikų įrašą.

Kita vertus, Bendrovė leidžia efektyviai panaikinti skolasir net gali pasiekti 100% skolų panaikinimo.

Su antrojo šanso įstatymu galėsite pradėti nuo nulio, be praeities naštos.

susisiekti

Jei turite skolų, kurių negalite sumokėti, Bendrovė yra geriausias pasirinkimas.

Paskambinkite mums 930 502 305 ir mes jus informuosime nemokamai. Mes jums pasakysime, kokia yra geriausia strategija panaikinti skolas be jokių įsipareigojimų. Esame teisininkai, kurių specializacija yra Įmonė.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *