Solo 401(k) plano privalumai

Individualus savininkas 401(k). 401 (k) laisvai samdomiems darbuotojams. Solo-K. Nesvarbu, kaip tai pavadintumėte, jei dirbate savarankiškai ir norite sutaupyti pensijai, vieno dalyvio planas gali būti jums tinkamas.

Daugiau nei 30 metų solo 401(k) planai suteikė smulkaus verslo savininkams, neturintiems darbuotojų, galimybę sutaupyti ateičiai, kartu suteikdami mokesčių kreditus, panašiai kaip darbdavio remiamas planas. Didžiausias individualaus 401 (k) pensijų plano pranašumas yra tas, kad jūs gaunate visą tradicinio 401 (k) taupymo galią, taip pat visas mokesčių kreditus ir paskolos galimybes.

Maksimalus taupymas

Daugelis laisvai samdomų vertėjų ir individualių verslininkų pasirenka atidaryti IRA kaip pagrindinę pensijų kaupimo priemonę, tačiau tokio tipo planas leidžia jums palikti tik 6 500 USD už visus 2024 m. metus ir tik 1 000 USD, jei esate 50 metų ar vyresnis. .

Tai gali neatrodyti pernelyg skurdžiai, kol nepalyginsite to su 401 (k) planu. Naudodami solo 401(k) planą galite sutaupyti iki trijų kartų didesnę sumą! Įmokų limitas 401 (k) planui 2024 m. yra 22 500 USD ir dar 7 500 USD, jei esate 50 metų ar vyresni. Ir nesijaudinkite – minimalios įmokos sumos nėra, todėl nesulauksite jokių nuobaudų, jei negalėsite tiek sutaupyti.

Mokesčių pranašumai vienam asmeniui 401 (k)

Galite finansuoti savo solo 401(k) dviem būdais:

  1. Tradicinis 401(k): neatskaičius mokesčių įmokos yra labiausiai paplitęs finansavimo būdas. Jūsų įmokos sumažins jūsų apmokestinamąsias pajamas ir nemokėsite mokesčių, kol išeisite į pensiją. Taip pat galite prisidėti ir atskaičius mokesčius.
  2. Roth 401 (k): Jei tikitės, kad jūsų pajamos išėjus į pensiją bus didesnės nei dabar, Roth 401 (k) gali būti pasirinkimas, kurį verta apsvarstyti. Tokio tipo įmokos nėra atskaitomos, tačiau išėjus į pensiją jums nereikės mokėti mokesčių už išėmimą ar palūkanų už šiuos pinigus.

Maksimalus lankstumas

Solo 401 (k) planas turi daug funkcijų, kurios daro jį patrauklų verslo savininkams, įskaitant:

  • Galite investuoti į beveik bet ką (akcijas, obligacijas, investicinius fondus), jei jie atitinka tam tikrus IRS nustatytus patikrinimo reikalavimus. Tai reiškia, kad jūsų investavimo galimybės yra plačios.
  • Nėra metinių pateikimo reikalavimų: daugumai kitų tipų planų reikia teikti metines ataskaitas IRS; tačiau nėra jokių metinių padavimo reikalavimų solo 401(k)s, jei bendras plano likutis yra 250 000 USD ar mažiau.

Pasirinkite valdyti savo investicijas – ar ne

Kaip vienas 401(k) savininkas, galite pasirinkti savarankiškai valdomą planą, leidžiantį priimti sprendimus, kur investuoti savo pinigus, bet jums to nereikia. Kai kurios jūsų investavimo galimybės bus šios:

  • Atsargos
  • Obligacijos
  • Bendri draugai
  • …Ir dar

Ir gali juos pritaikyti taip, kad atitiktų jūsų taupymo tikslus ir toleranciją rizikai.

Mažiau mokesčių? Taip prašau!

Solo 401(k) planas iš Ubiquity – siūlome du: Single(k) ir Single(k) Plus – taiko mažesnius mokesčius nei dauguma planų, kuriuos siūlo mūsų konkurentai. Pamatysite šį žaidimą keliais pagrindiniais būdais:

  • Nėra minimalaus balanso reikalavimų: tai reiškia, kad galite pradėti taupyti iš karto.
  • Maži, fiksuoti mokesčiai1: Kai pasirenkate „Ubiquity Single(k), mes niekada neapmokestiname turto valdymo mokesčių, kurie yra jūsų balanso procentinė dalis. Taikome tik fiksuotą mėnesinį mokestį. Tai reiškia, kad kai jūsų santaupos padidės, jūsų mokestis nepadidės. Mokėsite tą patį mėnesinį mokestį, nesvarbu, ar turite 5 000 USD ar 5 000 000 USD savo išėjimo į pensiją sąskaitoje.

Ar solo 401(k) yra tinkamas pasirinkimas išeiti į pensiją? Laisvai samdomi darbuotojai, savarankiškai dirbantys asmenys (ir tie, kurie įdarbina savo sutuoktinius) ir verslininkai, norintys sutaupyti ateičiai ir dabar paremti savo smulkųjį verslą mažesniais mokesčiais, mokesčių lengvatomis ir mažiau dokumentų. Tai mes vadiname abipusiai naudingu principu.

1 Decimal, Inc. ima fiksuotus mokesčius už įrašų saugojimą ir administravimo paslaugas. Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai gali nustatyti turtu pagrįstus mokesčius klientams. Plano rėmėjams patariama peržiūrėti visas paslaugų sutartis su teikėjais (pvz., investicijų patarėjais, saugotojais, brokeriais-pardavėjais), kad įvertintų visas plano išlaidas.

„Ubiquity“ nėra registruotas investicijų patarėjas ir jokia čia pateiktos medžiagos dalis neturėtų būti suprantama kaip teisinė ar mokesčių konsultacija. Pasitarkite su savo finansų planuotoju, advokatu ir (arba) mokesčių konsultantu.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *