Stabilumo išėjimo į pensiją kūrimas finansinio netikrumo laikais

Nepaisant ekonominio neapibrėžtumo, vis tiek įmanoma sukurti stabilumą išėjus į pensiją maksimaliai padidinus 401 (k) plano naudą, diversifikuojant investicijas, išlaikant tinkamą portfelio derinį ir atsispiriant pagundai anksti išsiimti pinigus.

Daugeliui amerikiečių „auksinis išėjimas į pensiją“ gali būti ne toks tikras, koks buvo anksčiau. Neseniai atliktas „Natixis Global Retirement Index“ tyrimas parodė, kad 59 % amerikiečių sutinka, kad jiems teks dirbti ilgiau, 41 % teigia, kad jų galimybė užsitikrinti finansinę laisvę yra „stebuklas“, o 36 % atsisakė vilčių išvis gali išeiti į pensiją.

Šiomis dienomis investuotojai ypač nerimauja dėl socialinei apsaugai pritrūkusių lėšų, žemų palūkanų ir sparčiai augančios infliacijos. Tačiau klestėjimo ir nuosmukio ciklai ekonomikoje yra neišvengiami, todėl investuotojams reikės disciplinuoto požiūrio, kad sušvelnintų šiuos natūralius svyravimus.

Gaukite „Full Employer 401(k) Match“.

Įmonės 401 (k) plano žinojimas yra vienas iš pirmųjų žingsnių kuriant stabilų išėjimo į pensiją fondą. Įmonės atitinkamos lėšos yra „laisvi pinigai“, kuriuos galima pridėti prie taupymo plano, neapmokestinant, padidinant augimą ir palūkanas, darbuotojui labai mažomis išlaidomis.

Planai skiriasi, tačiau, pavyzdžiui, įmonė gali pasiūlyti 100 % atitiktį pirmiesiems 4 %, o po to 50 % atitiktį kitiems 2 %. Įnešus bent tokią sumą, ant stalo neliks nė cento.

Apsvarstykite galimybę dirbti dėl malonumo

Pasirinkus darbą ne visą darbo dieną išėjus iš darbo visą darbo dieną, gali atsirasti galimybė tyrinėti pomėgius ir pomėgius, atidedant socialinio draudimo ir pensijų paskirstymą, todėl išmokos galiausiai yra didesnės. Šis papildomas laikas taip pat suteikia portfeliui galimybę atsigauti po kelių gabalų iš nuosmukio ekonomikos.

Pavyzdžiui, 401 (k) plano, kurio vertė nukrito nuo 200 000 USD iki 150 000 USD, vertė gali būti 190 000 USD, jei investuotojas surinktų pinigus į mažos rizikos penkerių metų kompaktinį diską, kuris moka 5 % grąžos. Tuo tarpu dirbant 20 valandų per savaitę, net jei už darbą būtų mokama tik 12 USD per valandą, būtų mokama 12 000 USD per metus, o tai prilygtų 100 000 USD portfeliui, uždirbančio 12% metinį pasiskirstymą.

Laikykitės kurso su disciplinuotais išėmimais

Dar prieš pandemiją Bostono koledžo pensijų tyrimų centras apskaičiavo, kad kasmet iš 401(k)s ir IRA nuteka 1,5 % turto dėl prieš išėjimo į pensiją išėmimų dėl sunkumų sulaukus 59,5 metų, iš darbo pinigų ir paskolų. Nors tokie skubios pagalbos fondų būdai egzistuoja, jie taip pat kelia pavojų finansinei ateičiai – dažnai dėl to turtas išeinant į pensiją sumažėja 25 %.

Po daugelio metų taupymo ir aukojimo, naujiems pensininkams kyla pagunda pasilepinti dideliu vienerių metų pinigų išėmimu atostogoms ar dideliam pirkiniui. Tačiau dauguma ekspertų siūlo pirmaisiais metais atsiimti 3–5% sąskaitos lėšų ir nuspręsti, kaip pakoreguoti metinius išėmimus, kad neatsiliktų nuo infliacijos.

Padarykite didžiausią 401 (k) indėlį, kurį galite sau leisti

Gali būti keletas metų, kai negalėsite maksimaliai prisidėti prie savo 401 (k), ypač esant nenuspėjamai ekonomikai. Tačiau įnešdami maksimalią sumą, kurią galite sau leisti, turėsite geriausią galimybę tęsti savo pensijos taupymo tikslus.

2024 m. didžiausia 401 (k) įnašo suma yra 20 500 USD. Norėdami pamatyti, kaip 401 (k) įmokos veikia jūsų atlyginimą, kurį mokate į namus, ir rastumėte sumą, kuri jums labiausiai tiktų esant dabartinei finansinei padėčiai, naudokite mūsų patogią, nemokamą 401 (k) atlyginimo skaičiuoklę.

Ar ieškote 401 (k) pensijų planų savo smulkiajam verslui? „Ubiquity“ yra geriausias mažų mokesčių, lengvai valdomų smulkaus verslo 401(k)s tiekėjas. Susisiekite šiandien ir sužinokite, kaip galime padėti jums atidėti daugiau pinigų pensijai ir pasiekti savo taupymo tikslus net ir finansiškai audringais laikais.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *