Visur vadovas, kaip pasirinkti 401 (k) teikėją

401 (k) teikėjo pasirinkimas turi įtakos tiek jūsų, tiek jūsų darbuotojų ateičiai. Pasirinkite tinkamą paslaugų teikėją savo smulkaus verslo poreikiams, o jūsų darbuotojai galės mėgautis saugiu išėjimu į pensiją. Neteisingai pasirenkate ir jūsų darbuotojai gali ne tik gauti mažiau lėšų išėjus į pensiją, nei tikėjotės, bet ir galite netekti didelių mokesčių lengvatų.

Įvertinkite savo įmonės poreikius

Individualioms įmonėms ir individualiems verslininkams Individualus 401(k) planas, pvz., Single(k)® iš Ubiquity, siūlo paprastą, nedidelį planą, padedantį individualiems verslo savininkams iš karto pradėti taupyti.

Įmonėms, kuriose dirba kiti darbuotojai nei savininkas ir savininko sutuoktinis, grupės planas atitiks jūsų poreikius. Daugelis teikėjų siūlo kelių tipų 401(k) planus, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris siūlo tinkamą lankstumo, palaikymo ir kainos derinį.

Paprasta sąranka ir naudojimas

Kai kurie išėjimo į pensiją planų teikėjai tikisi, kad verslo savininkai peršoks administracines kliūtis, kurios atima daug laiko ir energijos. Svarbu išsiaiškinti, kiek pastangų reikia norint nustatyti 401(k) ir ką reikia padaryti. Ieškokite 401 (k) plano, kurį būtų paprasta nustatyti ir kurį intuityvus naudoti jūsų darbuotojai.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti:

 • Ar paslaugų teikėjas siūlo automatinę registraciją?
 • Ar yra mokomųjų išteklių darbuotojams ir verslo savininkams?
 • Ar yra internetinis portalas, leidžiantis lengvai valdyti planą?

Nustatykite savo darbuotojų poreikius

Jei kyla problemų dėl 401 (k), jūsų darbuotojai turi greitai išspręsti šias problemas.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti:

 • Ar 401(k) teikėjas siūlo gerą klientų aptarnavimą, įskaitant JAV teikiamą palaikymą el. paštu ir telefonu?
 • Ar planas siūlo darbuotojų išsilavinimą, parodantį jo 401 (k) vertę? Darbuotojai turi suprasti, kaip veikia planas ir kokia jo nauda.
 • Galiausiai, ar planas siūlo darbuotojams individualizuotas investicijas ir plano gaires?

Tvirtas 401 (k) planas ne tik padeda išlaikyti gerus darbuotojus, bet ir labai padeda pritraukti talentus.

Galimos investicijos

Darbuotojai nori įvairių investavimo galimybių, kad nedėtų visų kiaušinių į vieną krepšelį. Padėkite jiems sumažinti riziką siūlydami platų pasirinkimų spektrą.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti:

 • Ar planas siūlo investicinius fondus?
 • ETF?
 • Tiesioginė prieiga prie akcijų?

Patikiminė rizika

Atminkite, kad siūlydami darbuotojams 401 (k) prisiimate tam tikras patikėtines pareigas. Galite išvengti teisinės atsakomybės, jei tinkamai pasirinksite 401 (k) teikėją.

Jūsų patikėjimo atsakomybė gali apimti plano investicijų pasirinkimą ir stebėjimą, diversifikavimą siekiant sumažinti nuostolius ir lyginamąją analizę. Pastarasis susijęs su reguliariu pensijų plano įvertinimu ir peržiūra.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti:

 • Ar norite, kad plano teikėjas rekomenduotų plano investicijas?
 • Ar norite, kad jie aktyviai valdytų investicijas?
 • Ar yra plano tipas, pagal kurį patikėtinė atsakomybė perduodama plano teikėjui?

Atitikties palaikymas

401(k)s teisiniai reikalavimai yra sudėtingi. Jūsų planas turi atitikti IRS ir DOL, o tai reiškia, kad reikia atlikti keletą metinių atitikties užduočių. Jie apima:

 • Kasmetinės 5500 formos parengimas su DOL ir IRS
 • Kasmetinių rėmėjų ir dalyvių pranešimų teikimas
 • Kasmetinis nediskriminavimo testas, siekiant parodyti, kad mažiau apmokami darbuotojai nėra diskriminuojami daug apmokamų darbuotojų naudai

Mokesčio skaidrumas

Svarstant savo smulkaus verslo išėjimo į pensiją planus, mokesčių skaidrumas yra labai svarbus. Dideli administravimo mokesčiai ir brangios lėšos yra kliūtys, kurių norite išvengti.

Jūsų 401 (k) teikėjas turi aiškiai nurodyti mokesčius už kiekvieną paslaugos lygį. Nei jūs, nei jūsų darbuotojai nenori netikėtų mokesčių staigmenų. Pavyzdžiui, automatinis portfelio perbalansavimas koreguoja turimas atsargas, kad būtų išlaikytas norimas turto paskirstymas. Daugumoje 401 (k) planų už šią paslaugą nėra imamas mokestis, tačiau kai kurie tai moka.

Kai kurie paslaugų teikėjai slepia papildomus mokesčius, todėl jie skamba paprastai ar nekaltai. Puikus to pavyzdys yra mokestis, vadinamas darbuotojų kainodara. Skamba pakankamai nekaltai, tiesa?

Tačiau ši darbuotojo kainodara iš tikrųjų yra mokestis, pagrįstas bendra pinigų suma jūsų sąskaitoje, kitaip dar vadinama procentiniu mokesčiu. Tai reiškia, kad mokestis, kurį mokate, didėja, kai jūsų pinigai auga… tai greičiausiai ir bus, atsižvelgiant į tai, kaip akcijų rinka istoriškai veikė per 20–30–40 metų laikotarpį.

Pramonės žargonu, darbuotojo kainodaros procentais pagrįstas mokestis iš tikrųjų yra valdomo turto (AUM) mokestis. Ir jis gali slapčia išgraužti jūsų lizdo kiaušinį. Ne taip jau nekaltas, ar ne?

Sužinokite, kurios paslaugos įskaičiuotos į pagrindinį mokestį, o kurios – priedai. Paklauskite apie bet kokius metinius mokesčius, viršijančius jūsų bazinius mokesčius.

Klausimai, kuriuos reikia užduoti:

 • Kokie mokesčiai? Ar yra AUM arba procentais pagrįstas mokestis?
 • Ar yra fiksuotų mokesčių?
 • Kokius mokesčius moka darbdavys ir kokius mokesčius turi mokėti darbuotojai?

Atlikite palyginimus

Kalbant apie smulkaus verslo 401 (k) planus, deramas patikrinimas reikalauja, kad palygintumėte įvairius planus ir nustatytumėte geriausius pagal jūsų poreikius. Apsvarstykite paslaugų teikėjus, kurių specializacija yra smulkaus verslo išėjimo į pensiją planai, o ne paslaugų teikėjus, kurių pagrindinis dėmesys skiriamas draudimui ar darbo užmokesčiui. Atidžiai palyginkite kiekvieną įvairių planų aspektą, kad suprastumėte paslaugų lygį ir išlaidas.

About admin

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *